2124/​9000

Chanel

Skuldertaske af pastelfarvet tweed, sølvfarvede beslag samt “CC” logo, kædehank, et rum med knaplukning samt en inderlomme med lynlås. H. 13 x B. 20 x D. 4 cm.

Carte D'authenticité medfølger.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på logo, brugsslitage på læder kanter og hank og farveforskel i for. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

15.000–18.000 DKK

Hammerslag