12027/160
Dansk kunstner
Statsanstalten, Marts 1951. Plakat. Tryksign. ST. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 85×62. Uindrammet.
Med få brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag