2439/884
Struer Kajak
Kajak af mahogni og wengé. Udført og stemplet hos Struer Kajak. L. 523. B. 55m.
Udstillingsmodel, har aldrig været i brug.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. God stand.
Vurdering