2442/89
Jaeger-le-Coutre
“Atmos” Bordur af glas og forgyldt messing, synligt urværk, rund timekrans af hvid emalje med romertal. Nummereret 419797. 20. årh.s midte. H. 22. B. 18. D. 13,5.
Original emballage og brochure medfølger. Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
10 bud
1152554 | ||
1016744 | ||
1152554 | ||
846622 | ||
1152554 | ||
918992 | ||
921626 | ||
846622 | ||
1152554 | ||
843489 |