2148/521
Else Fischer-Hansen (f. København 1905, d. sst. 1996)
Komposition. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 100×60.
Original stand.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag