2413/9101
Havebænk med stel af sortmalet støbejern og lameller af grønmalet træ. 20. årh. L. 124.
Nymalet. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag