Foto endnu ikke klar
893/288
Et par franske bordlamper af forgyldt og patineret bronze med base af grøn marmor, skærme medfølger. Empire form, 20. årh. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag