Foto endnu ikke klar
893/​288

Et par franske bordlamper af forgyldt og patineret bronze med base af grøn marmor, skærme medfølger. Empire form, 20. årh. (2)

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020

Vur­dering

25.000 DKK

Hammerslag

40.000 DKK