Bent Holstein (f. København 1942)
Bent Stubbe Teglbjærg (f. Roskilde 1926, d. 2004)
To kompositioner. Begge sign. Akvarel på papir. Bladstørrelse 24×18 og 30×20. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.