2446/​319

Bred svensk kommode af bemalet træ. Gustaviansk form, ca. 1900 og senere omlavet. H. 92. B. 129. D. 57.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Restaureret.

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

279627 7.000 DKK