2446/319
Bred svensk kommode af bemalet træ. Gustaviansk form, ca. 1900 og senere omlavet. H. 92. B. 129. D. 57.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Restaureret.
Vurdering
Hammerslag
279627 |