2104/89
Sofa af forgyldt træ, rigt udskåret med gennembrudt ryg. 20. årh. L. 160.
Proveniens: Fransk slot.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud