1419/196
Klædeskab af mahogni, front med spejl. 20. årh.s første halvdel. H. 202. B. 109. D. 62.
Proveniens: Efterkommere af Frederik VIII til i dag.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 5. maj 2014
Vurdering
Hammerslag
10 bud