12014/152
Ubekendt maler, 20. årh.
Høj brænding ved klippekyst. Utydeligt sign. Olie på lærred. 68×122. Rammemål 74×174.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag