2142/863
Ubekendt design
Bordlampe af opalglas på fødder af forkromet metal. 1980'erne. H. 41.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte kanthak. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud