12032/110
Standerlampe med stel af hvidlakeret metal, monteret med skærm af plisseret akryl. Model 369. Udført hos Le Klint. H. 159,5.
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skæv lampeskærm med små folder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag