2031/80
Engelsk tilt-top table af mahogni, opklappelig plade, drejet søjle afsluttet på tre-pas fod. 18. årh. H. 67. Diam. 66.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag