2427/859
Max Parylewicz (f. Århus 1954, Århus,1979-)
Uden titel. Sign. på bagsiden M. Parylewicz, 2001. Olie på lærred. 180×260.
Dette emne handles i fuldmoms
Vurdering
Hammerslag
965474 | ||
1033716 |