2008/353
En samling skruetvinger og file af jern. 19. årh. Skruetvinger B. 16–21. (9)
Den ene fil mangler greb. Rust. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag