1335/​150

Fire Nyrococo stole af mahogni, sæde og ryg af lyst, stribet møbelstof. 19. årh.s slutning. (4)

Let brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 26. august 2013

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK