12013/82
Ancher Kjær (f. 1906, d. 1984)
Skagen, februar 68. Sign. Ancher-Kjær. Olie på plade. 19×24. Rammemål 25×30.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag