1917/674
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Komposition. Sign. VT. Skulptur af patineret bronze. H. 34.
Nedefra forstærket med ekstra skruer.
Moderne kunst og design, 23. april 2019
Vurdering
Hammerslag