2416/​510

“Reflections Copenhagen”. Skulpturelt kagefad samt to lysestager af flerfarvet krystalglas. Udført og stemplet hos Reflections Copenhagen. Opsats: H. 24. Diam. 31. Lysestager: H. 17,7. Lystyllers indv. diam. 4. (3) E5

Æsker medfølger.

Sparsom alders- og brugsrelateret patina, herunder enkelte overfladeridser og mærker.

Moderne kunst og design, 16. april 2024

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag