2143/75
Kinesisk seglformet skæring af fedtsten i form af to mytiske dyr. 20. årh. L. 10 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag