2424/65
Barok klapbord af senere bemalet træ, rund palde. Delvis 18. årh. og senere. H. 73. Diam. 104.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. juni 2024
Vurdering
Hammerslag