2114/268
Et par store petroleumslamper af hvid opaline. 19. årh. H. 70 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. april 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud