2034/80
Sofabord med base af patineret bronze i form af nøgen kvinde. 20.-21. årh. H. 65. L. 90.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Manglende plade.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag
49 bud