2426/706
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
Uden titel. Sign. Finn Pedersen. Olie på lærred. 74×60.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
29 bud
1157098 | ||
1119586 | ||
1157098 (Autobud) | ||
1119586 | ||
1157098 (Autobud) | ||
1119586 | ||
1157098 (Autobud) | ||
1119586 | ||
1157098 | ||
800318 | ||
876060 | ||
800318 | ||
1157098 (Autobud) | ||
800318 | ||
1157098 (Autobud) | ||
800318 | ||
1157098 (Autobud) | ||
800318 | ||
1157098 | ||
801244 | ||
1119586 | ||
801244 | ||
1119586 | ||
801244 | ||
1119586 | ||
801244 | ||
800318 | ||
801244 | ||
876060 |