Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)
Fem geometriske kompositioner. Alle sign. Schwalbe 88, 44/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 74×56. (5)
Undersøgt i ramme. Original stand.