2033/633
Ole Otto Ernst (f. Kolding 1949)
Gadebillede fra Christiania. Sign. O. Ernst 89. Olie på lærred. 49×66. Uindrammet.
Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 11. august 2020
Vurdering
Hammerslag