2022/167
Fire stokke af træ med greb af sølv. Sverige, 20. årh.s begyndelse. L. 83–92 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Graveringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud