Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)
“Nur die allerdümmsten Kälber wählen ihre Schläcter selber”. Sign. Carstensen 15, 92/235. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×56.
Original stand. Undersøgt i ramme.