12043/106
Gunleif Grube (f. Skála, Færøerne 1947)
“Vilde engle 1”. Sign. Gunleif Grube, 88. Litografi i farver. E.A. 76×57. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag