873/785
Ida Kvetny (f. Odense 1980)
“Purple Face Dream”, 2010. Sign. og dateret på bagsiden. Akryl på lærred. 90×125.
Proveniens: Helene Nyborg Contemporary, København.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag