724/905
Rolex herrearmbåndsur af guld og stål, skive med diamanter, sekund- og datoviser, mrk. Rolex Oyster Perpetual Datejust, uoriginal krans med brillanter, Jubileelænke. Etui medfølger.
Glas med lille kantafslag og enkelte ridser. Bagkapsel med tæring (ej vandtæt). Alders- og brugsslitage. Uret går men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 14. juni 2007
Vurdering
Hammerslag