2441/803
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
To kompositioner. Sign. NE Gjerdevik 96, 34/75 og 31/75. Litografi i farver. Bladstørrelse 54 × 76. Uindrammet. (2)
Vurdering
257759 |