12119/46
Kaj Ejstrup (f. København 1902, d. sst. 1956)
Landsbyidyl. Sign. KE. Olie på plade. Lysmål 18×28. Rammemål 32×42.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
29 bud