318/​31

Bang & Olufsen

“BeoVision 1”. To fjernsyn med tilhørende vægophæng, et ophæng motoriseret. Type 8630, 1999. H. 80. B. 62. D. 38. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Maler pletter. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Tvangssalg, 12. december 2016

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK