318/31
Bang & Olufsen
“BeoVision 1”. To fjernsyn med tilhørende vægophæng, et ophæng motoriseret. Type 8630, 1999. H. 80. B. 62. D. 38. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Maler pletter. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag