2118/1096
Ubekendt maler, 20. årh.
Studie af nøgen kvinde. Sign. AJ 1918. Olie på masonitplade. 72,5×58,5.
Mindre afskalninger og mærker.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag