12023/96
Dansk senempire ramme af udskåret og forgyldt træ. 19.årh.s første halvdel. Rammemål 36,5×32. Lysmål 24,5×20,2.
Afslag og skrammer, ellers alm. aldersrelateret patina.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud