2447/969
Dansk møbeldesign
Fritstående skrivebord af palisander, front med seks skuffer og bagside med hylde. 1960'erne. H. 73. L. 140. B. 69.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Skjolder. Delvist falmet. Nøgler medfølger.
Vurdering
1006443 |