Wilhelm Erichsen (, , aktiv 1910)
“Bramsejlskonnert Falken af Thurø”. Sign. P. Hundahl (Wilhelm Erichsens pseudonym). Olie på træ. 39×56.
Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 618, 1998 nr. 496.
Behov for rensning.
16 bud
903087 | ||
8906 (Autobud) | ||
903087 | ||
8906 | ||
903087 (Autobud) | ||
8906 | ||
903087 | ||
8906 (Autobud) | ||
903087 | ||
8906 | ||
903087 | ||
8906 (Autobud) | ||
884763 | ||
8906 (Autobud) | ||
884763 | ||
8906 |