1822/1235
Jade-og diamantbroche af 18 kt. hvidguld prydet med udskåret jade og talrige brillantslebne og baguetteslebne diamanter. L. 75 mm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker, 30. maj 2018
Vurdering
Hammerslag
18 bud