2432/284
Japansk cloisonné vase, dekoreret i farver med blomster og stiliserede fugle. 20. årh. H. 37 cm.
Ridser, nogle er dybe, i cloisonné.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag