12032/100
Et par lysestager af messing. Barokform, 20. årh.s begyndelse H. 19,5. B. 12,5. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag