11947/​43

Kinesisk kamferkiste af rigt udskåret træ, prydet med fugle, træer og blomster, beslag af messing. 20. årh. H. 55. L. 80. D. 60.

Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK