2138/1238
Månestensarmbånd af sterlingsølv og 18 kt. guld prydet med tre cabochonslebne månesten. B. ca. 12 mm. L. ca. 19,5 cm.
Stemplet Fred.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud