2414/663
Kai Führer (f. København 1940, d. 2016)
“Quiet Please”. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 46×38.
Dette emne handles i fuldmoms
Én mindre krakelering.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag