2441/13
Vilhelm Bissen (f. København 1836, d. sst. 1913)
En bjergged. Sign. V. B. Bronzestøber L. Rasmussen, København. Skulptur af patineret bronze. H. ca. 32.
Mindre ridser og mærker.
Vurdering
1000659 (Autobud) | ||
920941 | ||
1000659 (Autobud) | ||
920941 | ||
1000659 (Autobud) | ||
920941 | ||
1000659 | ||
805900 |