12003/80
En samling sølvrammer af udskåret og forsølvet træ. 19. årh. Variende mål 18,5×32–27×34. (4)
Alle med patina, afslag og skrammer. Alle med glas og senere bagpap.
Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
32 bud